z

O konferencji

HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest Ogólnopolskim
Forum Managerów i Kluczowych Specjalistów HR w tej branży.

O konferencji

Sektor nowoczesnych usług biznesowych: Shared Service Centers oraz Business Process Outsourcing i IT Outsourcing, jest obecnie jednym z najprężniej rozwijających się sektorów gospodarki. Polska jest liderem tego sektora w Europie, a Kraków, Warszawa i Wrocław zajmują wysokie pozycje na świecie w rankingu Tholons 2016.
Obecnie w Polsce funkcjonuje już ponad 1000 Centrów Usług Biznesowych. HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce, skierowanym do tej branży. Celem organizacji tej Ogólnopolskiej Konferencji jest poszerzanie wiedzy oraz integracja środowiska managerów i specjalistów HR w SSC/BPO/ITO.

organizator

Jedna z najbardziej doświadczonych agencji doradztwa personalnego w Polsce (rok zał. 1991). Od ponad 15 lat specjalizuje się w obsłudze centrów usług biznesowych i IT. Wsparła powstanie ponad 60 centrów w Polsce, obsadzając w nich ponad 4500 osób, wdrożyła dziesiątki systemów oceny, wynagradzania, przeprowadziła setki sesji Assessment / Development Centre oraz szkoleń i coachingów.

Dowiedz się wiecej

Dlaczego warto wziąć udział?

Unikatowość

01

Jest to jedyne na polskim rynku wydarzenie w całości poświęcone HR w branży outsourcingu.

MERYTORYKA

02

Agenda została przygotowana na podstawie badania potrzeb HR managerów i dyrektorów z centrów i jest odpowiedzią na Państwa potrzeby.

INTEGRACJA I RELACJE

03

Jedno z nielicznych wydarzeń, podczas których na pierwszym miejscu stoi wymiana doświadczeń między uczestnikami.

Inspiracje

04

Wyjątkowi goście – praktycy, na co dzień stawiający czoła wyzwaniom świata HR w branży SSC/BPO/ITO oraz inspiratorzy ze świata biznesu.

Informacje organizacyjne

Konferencja 2017 przeszła do historii. Dla nas to wcale nie oznacza końca pracy! Organizatorzy już teraz intensywnie pracują nad przygotowaniem jubileuszowej, piątej edycji Konferencji w październiku 2018, na którą serdecznie zapraszamy. Wszelkie szczegóły i rejestracja rusza już w maju. Stay tunned!

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Aon Service Corporation
+48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.