z

O konferencji

HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest Ogólnopolskim
Forum Managerów i Kluczowych Specjalistów HR w tej branży.

O konferencji

Sektor nowoczesnych usług biznesowych: Shared Service Centers oraz Business Process Outsourcing i IT Outsourcing, jest obecnie jednym z najprężniej rozwijających się sektorów gospodarki. Polska jest liderem tego sektora w Europie, a Kraków, Warszawa i Wrocław zajmują wysokie pozycje na świecie w rankingu Tholons 2016.
Obecnie w Polsce funkcjonuje już ponad 1000 Centrów Usług Biznesowych. HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce, skierowanym do tej branży. Celem organizacji tej Ogólnopolskiej Konferencji jest poszerzanie wiedzy oraz integracja środowiska managerów i specjalistów HR w SSC/BPO/ITO.

organizator

Jedna z najbardziej doświadczonych agencji doradztwa personalnego w Polsce (rok zał. 1991). Od ponad 15 lat specjalizuje się w obsłudze centrów usług biznesowych i IT. Wsparła powstanie ponad 60 centrów w Polsce, obsadzając w nich ponad 4500 osób, wdrożyła dziesiątki systemów oceny, wynagradzania, przeprowadziła setki sesji Assessment / Development Centre oraz szkoleń i coachingów.

Dowiedz się wiecej

Dlaczego warto wziąć udział?

Unikatowość

01

Jest to jedyne na polskim rynku wydarzenie w całości poświęcone HR w branży outsourcingu.

MERYTORYKA

02

Agenda została przygotowana na podstawie badania potrzeb HR managerów i dyrektorów z centrów i jest odpowiedzią na Państwa potrzeby.

INTEGRACJA I RELACJE

03

Jedno z nielicznych wydarzeń, podczas których na pierwszym miejscu stoi wymiana doświadczeń między uczestnikami.

Inspiracje

04

Wyjątkowi goście – praktycy, na co dzień stawiający czoła wyzwaniom świata HR w branży SSC/BPO/ITO oraz inspiratorzy ze świata biznesu.

Informacje organizacyjne

Poniżej znajdą Państwo informacje organizacyjne dotyczące tegorocznej edycji Konferencji. Szczegółowy informator otrzymają wszyscy Uczestnicy zapisani na Konferencję na kilka dni przed wydarzeniem. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z organizatorami. Ania i Martyna chętnie pomogą!

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Dominika Nawrocka

Dominika Nawrocka

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Capgemini Polska
+48 888 774 126

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.