HR w Centrach Usług

biznesowych i IT

ogólnopolskie forum managerów i kluczowych specjalistów

19-20
października
Kraków, Muzeum Lotnictwa
2017

Edycja 2017 za nami!

Start rejestracji na edycję 2018 już w maju! Wkrótce też więcej szczegółów!

O konferencji

HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest Ogólnopolskim
Forum Managerów i Kluczowych Specjalistów HR w tej branży.

O konferencji

HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce, skierowanym do HR managerów i kluczowych specjalistów HR w tej branży. Celem organizacji tej ogólnopolskiej Konferencji jest poszerzanie wiedzy, wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska osób związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającym się sektorze gospodarki – SSC/BPO/ITO.

Dlaczego warto uczestniczyć

Innowacyjność
Dowiedz się wiecej

Zobacz relację z konferencji 2017


Prelegenci

PRELEKCJE WYGŁOSZĄ WYBITNI EKSPERCI HR PRACUJĄCY W BRANŻY SSC/BPO/ITO. ZAPROSZENI DO WSPÓŁPRACY HR MANAGEROWIE PODZIELĄ SIĘ Z PAŃSTWEM SWOIMI DOŚWIADCZENIAMI I NAJLEPSZYMI PRAKTYKAMI. Zaproszeni goście specjalni, trenerzy biznesu i najlepsi profesjonaliści w swojej branży będą dla Państwa źródłem inspiracji.

Iza Bernau-Ławniczak

Human Service Designer
Very Human Services

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z innowacją tworzoną w oparciu o potrzeby ludzi. Doświadczona moderatorka procesów kreatywnych i projektowych, głównie w oparciu o metodę design thinking.

dr Andrzej Bigaj

Ekspert prawa pracy
Kancelaria Adwokacka dr Andrzej Bigaj

Adwokat Krakowskiej Izby Adwokackiej, doktor nauk prawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego specjalizujący się w indywidualnym, zbiorowym i procesowym prawie pracy. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dorota Bodek

Manager
Advisory Group TEST Human Resources

Manager w Advisory Group TEST Human Resources. Kieruje pracą zespołu tworzącego największy polski Raport Płacowy (550 Uczestników). Uczestniczyła i prowadziła kilkanaście projektów z szeroko pojętego obszaru HR i zarządzania.

Krzysztof Bujak

Senior Manager
Advisory Group TEST Human Resources

Aktualnie zarządza pracą Działu Analiz i Raportów Płacowych oraz odpowiada za realizację projektów restrukturyzacji systemów wynagrodzeń.

Ewa Carr-de Avelon

Head of the Poland Shared Services Center
XL Catlin

Przez blisko połowę swojej 25-letniej kariery zawodowej piastowała różne stanowiska kierownicze w sektorze usług wspólnych. Obecnie zarządza polskim oddziałem firmy XL Catlin, który zatrudnia we Wrocławiu 400 osób.

dr Dominika Dörre-Kolasa

Radca Prawny, Partner kierujący biurem kancelarii w Krakowie
Raczkowski Paruch

W ramach praktyki radcowskiej posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie szeroko pojętego doradztwa biznesowego zarówno dla korporacji międzynarodowych, jak również małych i średnich przedsiębiorstw. Ceniona specjalistka 

Monika Fojcik

Business Analyst
Future Processing

Analityk biznesowy z doświadczeniem w branży HR. W swojej pracy zawodowej wspierała budowę i utrzymanie kultury organizacyjnej w Future Processing. Na co dzień realizowała filozofię firmy zorientowaną na satysfakcję zespołu.

Jolanta Gantkowska

Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny
ASPIRE, Alexander Mann Solutions Polska

Jest członkiem zarządu ASPIRE. Od 2005 roku związana z Alexander Mann Solutions Polska. Obecnie odpowiada za operacje AMS w Polsce (Kraków i Gdansk) oraz zarządza globalnymi zespolami ds. administracji rekrutacyjnej.

Ewelina Grobla

HR Manager
Luxoft Poland

Obszarem Zarządzania Zasobami Ludzkimi zajmuje się od 11 lat. Ma doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, rekrutacji i rozmaitych zagadnieniach HR-owych.

Natalia Hatalska

Analityk trendów, założycielka i CEO instytutu badań nad przyszłością
Infuture Hatalska Foresight Institute

Autorka bloga hatalska.com uznawanego za jeden z najbardziej wpływowych blogów w Polsce i bestsellerowej książki „Cząstki przyciągania”.

Wojciech Jagodziński

Human Service Researcher
Very Human Services

Badacz, analityk i metodyk. Pracuje przy projektach z obszarów: design management, service design, branding, HR, systemy edukacyjne, szkolnictwo wyższe, rynek pracy, polityka społeczna, rozwój regionalny. 

Ewa Janiszewska-Poszwa

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Sodexo Benefits and Rewards Services

Teoretycznie i praktycznie ekspert w zakresie motywacji pracowników. Wykładowca akademicki i doradca biznesowy dla firm oraz instytucji, ze szczególnym upodobaniem branży nowych technologii.

Ewa Kieczka

Brand Manager
Future Processing

Od 7 lat jest związana zawodowo z marketingiem. Współpracowała m.in. z tak uznanymi markami jak: Mitstubishi Electric, Vattenfall, Intersport czy KBC.

Piotr Konieczny

Chief Information Security Officer, Founder
niebezpiecznik.pl

Od 11 lat pomaga największym polskim i zagranicznym firmom w zabezpieczaniu sieci oraz serwisów internetowych. Absolwent Glasgow Caledonian University i krakowskiej AGH.

Sylwia Królikowska-Evenhuis

Trener, Psycholog Biznesu
Van Dahlen Group

Założycielka i właścicielka Van Dahlen Group. Trener biznesu, konsultant.

Maria Lorenc

HR Development Manager
Kinnarps Polska

Od 2004 roku pracuje w Kinnarps Polska sp. z o. o., należącej do szwedzkiego koncernu Kinnarps AB - największego dostawcy rozwiązań biurowych w Europie. Od 2010 jest odpowiedzialna za strategię rozwoju pracowników i komunikację wewnętrzną w firm

Wojtek Ławniczak

Human Service Strategist
Very Human Services

Doradza w rozwoju, realizując projekty, których ramy wyznaczają strategie, innowacja, service design & thinking. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowym konsultingu.

Anna Marciniak

Menedżer ds. personalnych i administracji
Skanska Property Poland

Do zespołu Skanska Property Poland dołączyła we wrześniu 2013. Jest odpowiedzialna za wdrożenie globalnej strategii HR na poziomie lokalnym. 

Beata Osiecka

CEO, Head of CEE Region
Kinnarps Polska

Absolwentka handlu zagranicznego w warszawskiej SGH. Od maja 2000 roku jest Dyrektorem Zarządzającym i Prezesem Zarządu firmy Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Dariusz Pastuła

Dyrektor HR
Aon

Od 13 lat związany z branżą HR, w tym prawie 11 lat jako pracownik firmy Aon, gdzie na początku odpowiedzialny był m.in. za budowanie działu personalnego oraz rekrutację pracowników do nowo powstającego oddziału firmy.

Jarosław Pięta

Członek Zarządu
Advisory Group TEST Human Resources

Manager i ekspert HR z 26-letnim doświadczeniem konsultingowym w środowisku międzynarodowych korporacji w Polsce.

Karolina Schiffter

Adwokat, Szef działu imigracyjnego & global mobility
Raczkowski Paruch

Jako jeden z nielicznych prawników w Polsce koncentruje swoją praktykę na biznesowym prawie imigracyjnym i doradza klientom w zakresie relokacji pracowników do Polski, a także delegowania polskich pracowników za granicę.

Natalia Selinger

HR Manager Wroclaw&Tricity&Warsaw
Luxoft Poland

Praktyk HR z ponad 13-letnim doświadczeniem w budowaniu, wdrażaniu, rozwijaniu zespołów i narzędzi HR. Absolwentka studiów doktoranckich w Katedrze Pracy i Stosunków Przemysłowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Jacek Sysak

Talent Development Manager
Aon

Od 14 lat związany z branżą HR, pracując w wewnętrznych działach personalnych międzynarodowych organizacji, gdzie odpowiadał m.in. za implementację strategii HR wspierającej cele biznesowe, relacje pracownicze i zarządzanie procesami HR.

Bartosz Szczęsny

HR Lead
Accenture Operations, Business Process Services EMEA

Ma ponad 13-letnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi procesami HR w międzynarodowych korporacjach z różnych sektorów ze szczególnym naciskiem na zarządzanie talentami, zarządzanie zmianą oraz zarządzanie efektywnością

Elżbieta Tomczuk

People Analytics Project Leader
PwC

Wieloletni praktyk  w obszarze employer brandingu, rekrutacji i zarządzania talentami w branży telekomunikacyjnej, FMCG i konsultingu. Ekspert merytoryczny w "Sile Przyciągania" - pierwszym na rynku konkursie nagradzającym najlepsze prak

zobacz wszystkich

Program

Program 2018 w przygotowaniu. Szczegóły w maju!

Informacje organizacyjne

Konferencja 2017 przeszła do historii. Dla nas to wcale nie oznacza końca pracy! Organizatorzy już teraz intensywnie pracują nad przygotowaniem jubileuszowej, piątej edycji Konferencji w październiku 2018, na którą serdecznie zapraszamy. Wszelkie szczegóły i rejestracja rusza już w maju. Stay tunned!

Sponsor Główny 2017

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska
Sodexo Benefits and Rewards Services Polska jest liderem polskiego rynku świadczeń pozapłacowych, a także ekspertem w zakresie kompleksowych działań motywacyjnych, zarządzania efektywnością oraz budowania lojalności partnerów biznesowych i klientów. Na polskim rynku działa już od 18 lat i jest według Aon Hewitt jednym z najlepszych pracodawców na świecie. Z oferty Sodexo skorzystało ponad 43 tysiące klientów i prawie 4 miliony użytkowników.
 

Sponsorzy 2017

Skanska Property Poland
Skanska Property Poland jest innowacyjnym deweloperem zielonych, ponadczasowych budynków biurowych, które tworzą doskonałe środowisko dla rozwoju biznesu, są zdrowe i komfortowe dla ich użytkowników. Skanska stawia sobie za cel budowanie otwartych, pełnych życia przestrzeni, w których pracownicy chcą i lubią pracować, i które służą lokalnym społecznościom. Projekty Skanska są certyfikowane w systemie LEED, a wszystkie nowe inwestycje są budowane w sposób dostępny. Skanska Property Poland działa w Polsce od 1997 roku. Firma jest obecna na siedmiu rynkach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Katowicach i Trójmieście.
 
Macrologic SA
Macrologic SA to notowany na GPW polski producent systemów klasy ERP. Od ponad 30 lat wspiera rozwój średnich i dużych przedsiębiorstw, dostarczając im dostosowane do potrzeb polskiego rynku rozwiązania informatyczne oraz zapewniając stałą opiekę konsultantów, posiadających wysokie kompetencje w obszarze zarządzania w biznesie. Spółka od lat jest znaczącym na polskim rynku dostawcą rozwiązań wspierających zarządzanie w obszarze HR. Firma zaczynała od programu kadrowo-płacowego KALI, rozwijając swoją ofertę stworzyła Xpertis Personel (obecnie: Macrologic ERP Personel), a dziś jest autorem pierwszego polskiego procesowego systemu ERP -- Macrologic Merit. Klientami Macrologic SA są największe polskie przedsiębiorstwa (m.in. OSM Łowicz, Fabryka Materacy Janpol, Grupa Fakro, Grupa Atlas, Totalizator Sportowy, Polska Press Grupa, Dr Zdrowie, Instytut Adama Mickiewicza), firmy międzynarodowe (m.in. Sephora Polska, Douglas Polska, Falck Medycyna, Konica Minolta Business Solutions Polska).
 
Kinnarps
Założona w 1942 przez Jarla i Evy Andersonów. Pozostaje firmą rodzinną, którą obecnie zarządzają dzieci i wnuki założycieli. Kinnarps zapewnia rozwiązania w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej i obiektów użyteczności publicznej. System wartości spółki charakteryzuje się wysoką jakością produktów i niskim poziomem oddziaływania na środowisko – od surowców po gotowe rozwiązania dla przestrzeni pracy. Obecnie firma Kinnarps jest jednym z największych dostawców rozwiązań w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej. Prowadzi sprzedaż w około 40 krajach, a obroty grupy w roku finansowym 2014/2015 wyniosły około 3,8 miliardów koron szwedzkich.
 
Monster Polska
Monster Talent Sourcing Services to profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji językowych, skupiające się na wyszukiwaniu i pozyskiwaniu pracowników ze specyficznymi językami do pracy w Polsce, ale również w Czechach, Słowacji i Węgrzech. Monster Talent Sourcing Services to dział Monster Polska, partnera w lokalnych i międzynarodowych rekrutacjach, który dostarcza produkty i usługi z zakresu pozyskiwania talentów, publikacji ofert pracy oraz kampanii rekrutacyjnych. Dzięki współpracy z Monster Worldwide i Alma Career Oy dajemy Ci dostęp do wiodących portali rekrutacyjnych w 52 krajach i do 400 milionów kandydatów na całym świecie.
 
Raczkowski Paruch
RACZKOWSKI PARUCH to kancelaria prawnicza wyspecjalizowana w obsłudze firm we wszystkich kwestiach prawnych w zakresie zarządzania HR. Do naszych Klientów należą międzynarodowe koncerny i wiodące polskie spółki. Od lat uznawana za lidera w dziedzinie prawa HR w Polsce przez wszystkie liczące się polskie i międzynarodowe rankingi i publikacje. Członek stowarzyszenia Ius Laboris, które zrzesza wiodące kancelarie w dziedzinie prawa pracy z ponad 50 jurysdykcji.
 
Dailyfruits
Lider dostaw owoców do biur w Polsce. Od początku naszym priorytetem jest wysoki poziom obsługi oraz jakość dostarczanych owoców i warzyw. Doskonale znamy Państwa potrzeby. Od 6 lat dostarczamy owoce do biur i w tym czasie zdobyliśmy zaufanie ponad 1000 renomowanych firm zatrudniających od 40 do 5000 pracowników. Nasi klienci zdobywają wysokie miejsca w rankingach najlepszych pracodawców w Polsce i na Świecie.
Nasze produkty są nie tylko świeże, soczyste i słodkie, ale również posiadają wysoką jakość potwierdzoną certyfikatami. Skrupulatnie wybieramy naszych dostawców, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że dla Państwa bardzo ważne jest pochodzenie owoców i warzyw, które w końcu lądują na biurkach najlepszych specjalistów w Polsce. Uważamy, że Państwa pracownicy zasługują na najlepsze, soczyste i świeże produkty dlatego staramy się BARDZIEJ, dzięki czemu jesteśmy liderem w dostawach owoców i warzyw do biur w Polsce. Już teraz możecie zamówić próbne skrzynki na www.dailyfruits.pl.
 

PATRONATY 2017

Miasto Partnerskie

Miasto wspierające Centra Usług Biznesowych i IT 2017/2018.

Kraków
Kraków, ośrodek nowoczesnych technologii, rozwijającej się gospodarki, nauki i kultury, nieprzerwanie umacnia wizerunek konkurencyjnej i dynamicznie rozwijającej się europejskiej metropolii. Kapitał inwestycyjny miasta drzemie w jego różnorodności, dogodnym położeniu geograficznym, rozbudowanej infrastrukturze i zasobach ludzkich. Zrównoważona polityka rozwojowa oraz przyjazne biznesowi, wielokulturowe środowisko są kluczowymi czynnikami sprawiającymi, iż inwestorzy upatrują w Krakowie nie tylko idealnej lokalizacji dla nowych przedsięwzięć, ale również dobrego miejsca do życia.
 

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Aon Service Corporation
+48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.