Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Romek Lubaczewski

Partner (PwC Polska)

Romek Lubaczewski jest partnerem w dziale usług doradczych. W PwC pracuje od ponad 28 lat. Romek jest Partnerem Prowadzącym Zespół SS&O w regionie Europy Środkowej i Wschodniej wraz z którym prowadził ponad 200 projektów i otworzył blisko 50 centrów usług biznesowych na świecie. W latach 1999-2004 był odpowiedzialny za wdrożenie i zarządzanie centrum usług PwC w Krakowie jako Dyrektor Zarządzający. Inne kluczowe kompetencje Romka związane są z rolą lidera programu Perform w Europie Środkowej i Wschodniej, które sprawiają, że zespoły współpracują ze sobą bardziej wydajnie i efektywnie. Pełnił kluczowe funkcje menedżerskie (CEO, CFO and COO) w obszarze finansów i księgowości z zasięgiem europejskim. Romek jest kluczowym członkiem globalnego zespołu PwC SS&O Experts Group. Posiada brytyjskie uprawnienia biegłego rewidenta (ACCA).

Temat wystąpienia: Transformacja, automatyzacja, added value - czy to wszystko co nas czeka na rynku SSC?

Opis: Nasz świat SSC wciąż się zmienia – automatyzacja, robotyzacja, przechodzenie z centrów usług wspólnych w stronę centrów kompetencji i centrów wartości. Nie nadążamy często za tym co już się wydarza, a chcemy przewidzieć, to co przyjdzie do nas za kilka lat. Wiedzę o przyszłości czerpiemy więc z otaczającego nas świata, z własnego, czasem wąskiego otoczenia, w którym pracujemy i w konsekwencji okazuje się, że nasze przewidywania nie są trafione. Na szczęście jest jedna osoba, która o SSC wie wszystko, ponieważ jest zarówno „ojcem chrzestnym” tego biznesu w Polsce, jak i aktywnym jego uczestnikiem i komentatorem, mającym jednocześnie szeroki wgląd w zjawiska dziejące się na całym świecie w obszarze SSC. Najczęściej Romek Lubaczewski doradza największym firmom, jakie działania podjąć i jakie będą trendy – tym razem będzie mógł doradzić nam i pomóc w zrozumieniu globalnych i lokalnych zjawisk biznesowych w nadchodzącej przyszłości.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.