MULTIMEDIA

WITAMY W STREFIE MULTIMEDIÓW HR W CENTRACH USŁUG BIZNESOWYCH I IT

Aby otrzymać dostęp do materiałów merytorycznych dotyczących tegorocznej edycji prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W zamian otrzymają Państwo między innymi nielimitowany dostęp do szkolenia jednego z naszych wspaniałych tegorocznych Prelegentów – Michała Kanarkiewicza, który udowodni, że Szachy to nie tylko Królewska, ale i Biznesowa gra! Pamiętajmy, że to jedynie przedsmak Konferencji! Do zobaczenia w październiku!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: [email protected]

DANE KONTAKTOWE

01

ZGODY

02
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]