z

Anna Marciniak

Menedżer ds. personalnych i administracji (Skanska Property Poland)

Do zespołu Skanska Property Poland dołączyła we wrześniu 2013. Jako HR business partner realizowała zadania w Polsce i na Węgrzech. W marcu 2016 roku została menedżerem ds. personalnych i administracji w Skanska Property Poland, dołączając do grupy zarządzającej spółką. Jest odpowiedzialna za wdrożenie globalnej strategii HR na poziomie lokalnym. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte w największych firmach sektora energetycznego - w Vattenfall Group czy w Grupie Enea. Ukończyła studia podyplomowe Psychologii Biznesu i Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz HR Management w Szkole Głównej Handlowej.

 

Temat: Activity Based Working w zarządzaniu rotacją pracowników. 

Activity Based Working (ABW) dzisiaj jeszcze traktowane jako ciekawostka, może wkrótce stać się ważnym, dodatkowym elementem w budowaniu zaangażowania zespołu. „Codziennie realizuję zadania w sposób, który najbardziej mi odpowiada” – tak chciałby powiedzieć każdy z nas. Biuro zaplanowane zgodnie z koncepcją ABW pozwala na szybką i łatwą adaptację nowym pracownikom. Tylko czemu mamy szukać nowych talentów? Może wdrożenie ABW jest sposobem na zatrzymanie obecnych?

wróc do listy prelegentów

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Aon Service Corporation
+48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.