z

Dariusz Pastuła

Dyrektor HR (Aon)

Absolwent Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Europejskiej. Od 13 lat związany z branżą HR, w tym prawie 11 lat jako pracownik firmy Aon, gdzie na początku odpowiedzialny był m.in. za budowanie działu personalnego oraz rekrutację pracowników do nowo powstającego oddziału firmy. Dziś, jako Dyrektor HR, odpowiada za całą politykę personalną Aon w Krakowie, zarządzając strategią procesów rekrutacyjnych, employer brandingu czy rozwoju talentów, realizując również globalne aspiracje Aon i rozwijając wizerunek firmy na rynku pracy jako chętnie wybieranego pracodawcy. Dodatkowo, jako członek lokalnej kadry zarządzającej ma wpływ  na strategiczne kierunki rozwoju firmy. W swej codziennej pracy zwraca szczególną uwagę na  kwestię wdrażania i promowania wśród pracowników idei Aon Wellbeing i Activity Based Working.

 

Temat: Dane, dane, dane – mierzyć czy nie mierzyć, oto jest pytanie. O wskaźnikach HR inaczej.

Powiedzieć, że pomiar w HR jest ważny, to nic nie powiedzieć. Działy personalne prześcigują się w ilości danych, jakie mierzą. Liczba kolorowych, wymyślnych wykresów zapiera dech w piersiach i przyprawia o zawrót głowy. W formule intelektualnego sporu, prelegenci przeanalizują podstawowe mierniki (rotacji czy zaangażowania). Zastanowią się, jak należy je rozumieć, czy same dane są wystarczające i czy... warto je w ogóle mierzyć. Zakwestionują dotychczasowe podejścia i wrzucą prowokacyjne kamienie do ogródka działów personalnych. Zainspirują do stawiania nieoczywistych i niejednoznacznych wniosków i podejmowania niekonwencjonalnych działań. Jak, analizując teraźniejszość, myśleć strategicznie o przyszłości i jak skutecznie dostosowywać rozwiązania, które sprawdzą się na tak dynamicznym i wymagającym rynku, jakim jest SSC.

wróc do listy prelegentów

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Aon Service Corporation
+48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.