z

Elżbieta Tomczuk

People Analytics Project Leader (PwC)

Wieloletni praktyk  w obszarze employer brandingu, rekrutacji i zarządzania talentami w branży telekomunikacyjnej, FMCG i konsultingu. Ekspert merytoryczny w "Sile Przyciągania" - pierwszym na rynku konkursie nagradzającym najlepsze praktyki w obszarze zarządzania talentami. Twórca koncepcji projektu MatchBeta - innowacji społecznej, wykorzystującej sztuczną inteligencję w doradztwie kariery. Twórca koncepcji i lider M.A.I.A. (Matching Artificial Intelligence Assitant) - narzędzia HR Analytics, wykorzystującego sztuczną inteligencję do podniesienia efektywności w zarządzaniu ludźmi.

 

Temat: HR w erze sztucznej inteligencji.

W trakcie wystąpienia poruszone zostaną zagadnienia związane z wpływem sztucznej inteligencji i digitalizacji na procesy HR. Uczestnicy konferencji znajdą odpowiedź na tak obecnie palące pytania jak: jak zarządzać talentami w erze digitalizacji, jaki ma wpływ technologia na środowisko pracy, funkcje i procesy HR oraz czy sztuczna inteligencja zabierze prace pracownikom HR. A ponad to, dowiemy się również jakie są globalne trendy HR oraz IT wspierające procesy zarządzania zasobami ludzkimi.

wróc do listy prelegentów

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Aon Service Corporation
+48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.