z

Iza Bernau-Ławniczak

Human Service Designer (Very Human Services)

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z innowacją tworzoną w oparciu o potrzeby ludzi. Doświadczona moderatorka procesów kreatywnych i projektowych, głównie w oparciu o metodę design thinking. Pomaga firmom i organizacjom zrozumieć i dostosować się do zmian zachodzących na rynku, tworzyć strategie marek, produktów i usług w oparciu o design. Ma doświadczenie w realizacji projektów związanych z projektowaniem w branżach: spożywczej/FMCG, HoReCa, energetycznej i finansowej. Stypendystka Universität Hannover. Członek Service Design Polska, współwłaścicielka KLenergy oraz Very Human Services – firm doradczo-projektowych działających w obszarze innowacji. Laureatka nagrody Polskiego Radia za kampanię reklamową. Pomysłodawczyni projektu Futurefoods.pl. Pasjonatka dietetyki i zdrowego trybu życia.

Jej klientami byli m.in.: Baltona, BMW AG, BGŻ BNP Paribas, BTC Business Technology, Capgemini, DomData, EWE, EWE Tel, Hagebau Stammelbach GmbH, Hortimex, Hüppe GmbH, IBC Auditoria, Konica Minolta, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Mróz, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Stadtwerke Bremen AG, Szlachetna Paczka, Vervis, VNG, YouNick.

 

 

Temat: Modelowanie HR usług przyszłości - Design Thinking w praktyce.

Coraz popularniejsza metoda rozwiązywania problemów i tworzenia innowacji - design thinking, czyli myślenie projektowe - jest  z powodzeniem wykorzystywana w biznesie. Narzędzia i techniki design thinking znakomicie sprawdzają się nie tylko w tworzeniu nowych usług i produktów, ale także w integrowaniu struktur w firmach, organizacjach i instytucjach oraz poprawie doświadczenia pracowników.

By zrozumieć design thinking najlepiej doświadczyć metody w procesie. Dlatego po prezentacji wprowadzającej na uczestników spotkania czeka mikro-wyzwanie projektowe, krótkie przejście przez proces kreatywny i - w efekcie końcowym - stworzenie konceptów gotowych do rozwinięcia. Zapewniamy dużą dawkę inspiracji do zastosowania we własnym biznesie, pięć technik pracy, nowe, ciekawe doświadczenie, 20% gadania i 80% działania.

wróc do listy prelegentów

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Aon Service Corporation
+48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.