z

Jacek Sysak

Talent Development Manager (Aon)

Od 14 lat związany z branżą HR, pracując w wewnętrznych działach personalnych międzynarodowych organizacji, gdzie odpowiadał m.in. za implementację strategii HR wspierającej cele biznesowe, relacje pracownicze i zarządzanie procesami HR (doradztwo dla managerów, zarządzanie talentami, wynagrodzenia, rekrutacja, procesy restrukturyzacyjne czy działania employer branding). Zajmował się również zarządzaniem polityką szkoleniową w Polsce, a także implementacją globalnych programów rozwojowych dla managerów. Jako Talent Development Manager w firmie Aon odpowiada za zarządzanie programami rozwojowymi, wdrażanie rozwiązań wspierających zarządzanie talentami, prowadzenie projektów oraz doradztwo HR. Pedagog, trener wewnętrzny i prelegent podczas wydarzeń HR. Absolwent Akademii Pedagogicznej i studiów podyplomowych Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Europejskiej, a także Szkoły Trenerów Zarządzania Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK.

 

Temat: Dane, dane, dane – mierzyć czy nie mierzyć, oto jest pytanie. O wskaźnikach HR inaczej.

Powiedzieć, że pomiar w HR jest ważny, to nic nie powiedzieć. Działy personalne prześcigują się w ilości danych, jakie mierzą. Liczba kolorowych, wymyślnych wykresów zapiera dech w piersiach i przyprawia o zawrót głowy. W formule intelektualnego sporu, prelegenci przeanalizują podstawowe mierniki (rotacji czy zaangażowania). Zastanowią się, jak należy je rozumieć, czy same dane są wystarczające i czy... warto je w ogóle mierzyć. Zakwestionują dotychczasowe podejścia i wrzucą prowokacyjne kamienie do ogródka działów personalnych. Zainspirują do stawiania nieoczywistych i niejednoznacznych wniosków i podejmowania niekonwencjonalnych działań. Jak, analizując teraźniejszość, myśleć strategicznie o przyszłości i jak skutecznie dostosowywać rozwiązania, które sprawdzą się na tak dynamicznym i wymagającym rynku, jakim jest SSC.

wróc do listy prelegentów

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Aon Service Corporation
+48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.