z

Sylwia Królikowska-Evenhuis

Trener, Psycholog Biznesu (Van Dahlen Group)

Sylwia z wykształcenia jest psychologiem (ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, specjalizacja psychologia biznesu, zarządzanie zmianą), z zawodu trenerem biznesu, a z zamiłowania supernianią dla menedżerów. Współpracuje głównie z korporacjami, a do grona jej stałych klientów należą m. in. BNP Paribas, Capita, Shell, State Street, UBS, Unilever i wiele innych. Najchętniej prowadzi szkolenia z zakresu przywództwa i zarządzania pracownikami. Sylwia posiada międzynarodowe doświadczenie trenerskie - prowadziła szkolenia dla menedżerów centrów finansowych w Indiach, Malezji, Filipinach oraz w Anglii. Często dzieli się swoją wiedzą w ramach konferencji i seminariów w Polsce oraz na świecie, aktywnie uczestniczy w działaniach Women Business Network. Jest autorką książki „P.R.O.M.O.T.E. ® czyli awansuj szybciej i zarabiaj więcej”, na łamach której radzi co zrobić, by pracować mądrzej i efektywniej. Prywatnie żona, mama i pasjonatka dalekich azjatyckich podróży.

 

Temat: Leadership w trudnych czasach, czyli jak budować autorytet lidera w przypadku dużej rotacji?

„Przychodzi się do firmy, odchodzi od szefa” – głosi powtarzane przez pracowników powiedzenie. Nie zawsze jest ono prawdą, jednak w czasach gdy to firmy walczą o pracowników, a nie pracownicy o etat, warto zadać sobie pytanie - co definiuje skutecznych liderów? Jak motywować pracowników Pokolenia Y, a jak Pokolenia Z? Co buduje autorytet lidera, za którym pracownicy podążają nie dlatego, że muszą ale dlatego że chcą? I w końcu – co zrobić, by zmniejszyć rotację pracowników, zbudować zmotywowany i efektywny zespół?

Sylwia Królikowska jest supernianią dla managerów i od 15 lat wspiera liderów w podnoszeniu skuteczności działania. W trakcie swojego wystąpienia podzieli się sprawdzonymi rozwiązaniami, co zrobić, żeby być szefem, od którego pracownicy nie będą odchodzili.

wróc do listy prelegentów

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Aon Service Corporation
+48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.