z

Wojtek Ławniczak

Human Service Strategist (Very Human Services)

Doradza w rozwoju, realizując projekty, których ramy wyznaczają strategie, innowacja, service design & thinking. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowym konsultingu. Doświadczony moderator procesów innowacyjnych. Pracuje z koncernami, firmami rodzinnymi i instytucjami. Jeden z pionierów ruchu service design w Polsce. Współzałożyciel Service Design Polska, członek The Chartered Institute of Marketing, współwłaściciel KLenergy oraz Very Human Services – firm doradczo-projektowych działających w obszarze innowacji, wykładowca studiów podyplomowych.

Jego klientami byli m.in. Baltona, BMW AG, BGŻ BNP Paribas, Capgemini, Carrefour, E.ON, ERGO Hestia, EWE, Gaz System, Hüppe GmbH, Hortimex, Intermarche, ista, Konica Minolta, mBank, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Mróz, Nordzucker, PwC, Schattdecor, Sitech, Skanska, Wheelabrator, Europejski Bank Inwestycyjny, Europejska Agencja Obrony, Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

 

 

 

Temat: Modelowanie HR usług przyszłości - Design Thinking w praktyce.

Coraz popularniejsza metoda rozwiązywania problemów i tworzenia innowacji - design thinking, czyli myślenie projektowe - jest  z powodzeniem wykorzystywana w biznesie. Narzędzia i techniki design thinking znakomicie sprawdzają się nie tylko w tworzeniu nowych usług i produktów, ale także w integrowaniu struktur w firmach, organizacjach i instytucjach oraz poprawie doświadczenia pracowników.

By zrozumieć design thinking najlepiej doświadczyć metody w procesie. Dlatego po prezentacji wprowadzającej na uczestników spotkania czeka mikro-wyzwanie projektowe, krótkie przejście przez proces kreatywny i - w efekcie końcowym - stworzenie konceptów gotowych do rozwinięcia. Zapewniamy dużą dawkę inspiracji do zastosowania we własnym biznesie, pięć technik pracy, nowe, ciekawe doświadczenie, 20% gadania i 80% działania.

wróc do listy prelegentów

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Aon Service Corporation
+48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.