z

Ewa Kieczka

Brand Manager (Future Processing)

Od 7 lat jest związana zawodowo z marketingiem. Współpracowała m.in. z tak uznanymi markami jak: Mitstubishi Electric, Vattenfall, Intersport czy KBC. W Future Processing (FP) pracę rozpoczęła od zaangażowania się – w ramach działu Culture – w realizację strategii komunikacji dedykowanej członkom zespołu FP. Obecnie, jako Brand Manager w komórce Smart City, zajmuje się skutecznym promowaniem produktów FP, np. SmartFlow, Future Office. Prywatnie jest pasjonatką podróży, zawsze z paszportem w kieszeni.

 

Temat: O onboardingu i IoT na przykładzie Future Processing.

Jak wdrożyć interaktywne drogowskazy w korporacyjnej dżungli i jak pomóc nowej osobie w jej pierwszych tygodniach pracy? Bo początki nie muszą być trudne, ani nie muszą brzmieć jak scenariusz horroru. W FP robimy to „inaczej". Na przykładach udowodnimy, jak procesy zachodzące w ponad 700-osobowej firmie udało przekuć się w sprawnie działające narzędzia pozwalające sprawnie wykorzystać ciekawość początkującego pracownika i jak za pomocą specjalnego oprogramowania przełamać lęk przed nowym środowiskiem pracy. Będziemy inspirować i na przykładach pokażemy jak wykorzystać i utrzymać zaangażowanie, kiedy u nowego członka zespołu opadną emocje po pierwszych dniach w nowej firmie. Pokażemy szczegóły nagrodzonego programu onboardingowego, opowiemy o roli Internetu Rzeczy w organizacji i udowodnimy jak jednym przyciskiem zaoszczędzić 150 tys.złotych rocznie.

wróc do listy prelegentów

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Aon Service Corporation
+48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.