z

Natalia Selinger

HR Manager Wroclaw&Tricity&Warsaw (Luxoft Poland)

Praktyk HR z ponad 13-letnim doświadczeniem w budowaniu, wdrażaniu, rozwijaniu zespołów i narzędzi HR. Absolwentka studiów doktoranckich w Katedrze Pracy i Stosunków Przemysłowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Training & Business School Akademii Leona Koźmińskiego oraz Szkoły AC/DC. Certyfikowana konsultantka narzędzi Hogan Assessments oraz Thomas International. Swoje zainteresowania koncentruje obecnie na zagadnieniach współpracy HR z biznesem, dostarczaniem wartości przez dział HR do organizacji, jak i w szczególności problematyce retencji pracowników.

 

Temat: Zarządzanie talentami na konkurencyjnym rynku pracy.

Zarządzanie talentami na dobre wpisało się w praktykę wielu firm. Już nikogo nie trzeba przekonywać, że sukces firmy zależy w bardzo dużej mierze od kompetencji pracowników. Im więcej firma posiada pracowników o najwyższym potencjalne, tym bardziej jest ona konkurencyjna.  Dlatego też umiejętne skonstruowanie programu do rozwoju talentów może być motorem napędowym danej firmy. Umiejętne i w pełni dopasowane do firmy, gdyż w praktyce definicja talentu będzie odmienna w różnych organizacjach. W trakcie wystąpienia Natalia i Ewelina zaprezentują podejście do tego tematu na przykładzie firmy Luxoft, która operuje na bardzo konkurencyjnym rynku IT.

wróc do listy prelegentów

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Dominika Nawrocka

Dominika Nawrocka

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Capgemini Polska
+48 888 774 126

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.