z

Bartosz Szczęsny

HR Lead (Accenture Operations, Business Process Services EMEA)

Ma ponad 13-letnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi procesami HR w międzynarodowych korporacjach z różnych sektorów ze szczególnym naciskiem na zarządzanie talentami, zarządzanie zmianą oraz zarządzanie efektywnością. Obecnie jest odpowiedzialny za wszystkie aspekty dotyczące zarządzania ludźmi w Accenture Operations BPS in EMEA.

 

Temat: Exit Experience – czyli rotacja z innej perspektywy.

Czy można popatrzeć na rotację z innej, pozytywnej perspektywy? Firmy bardzo mocno koncentrują się na wprowadzeniu nowego pracownika do firmy, zaoferowaniu mu jak najlepszych warunków pracy, jasnej ścieżki kariery czy rozbudowanej oferty szkoleniowej. Jednakże stosunkowo niewiele firm zwraca uwagę na ostatni etap obecności pracownika w firmie – jego wychodzenia z organizacji.  W dobie malejącej demografii, olbrzymiej konkurencji oraz wielu innych czynników wpływających na zawężenie puli kandydatów do pracy, odchodzący pracownicy mogą stać się nie tylko ambasadorami naszej marki, ale również potencjalnymi pracownikami, którzy po czasie powrócą do organizacji. Jak budować właściwy exit experience oraz na co zwrócić wtedy uwagę? Między innymi na te pytania Bartosz odpowie w trakcie swojego wystąpienia.

wróc do listy prelegentów

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Aon Service Corporation
+48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.