z

Andrew Hallam

Sekretarz Generalny (ASPIRE)

Andrew Hallam jest Sekretarzem Generalnym i członkiem założycielem ASPIRE, organizacji reprezentującej firmy z sektora usług wspólnych, usług biznesowych i usług IT w Krakowie. Mieszka i pracuje w Polsce od ponad 20 lat. W latach 1998-2007 pracował dla Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej, początkowo jako Dyrektor Rozwoju Regionalnego, a później Dyrektor na Polskę Południową. W 2007 r. założył firmę South Poland Business Link, a następnie Stowarzyszenie ASPIRE.

Andrew ukończył Uniwersytet Oksfordzki. Uczęszczał także na praski Uniwersytet Środkowoeuropejski i jest absolwentem Cambridge University Business and Environment Programme. Przed przyjazdem do Polski pracował w Wielkiej Brytanii m.in. dla BBC, Channel 4, BSkyB, Partii Pracy oraz jednostki zajmującej się rozwojem edukacji w Londynie (Inner London Education Authority).

ASPIRE powstało w 2009 r. i miało kluczowy wpływ na rozwój tego sektora w Krakowie. W efekcie dzisiaj Kraków jest na pierwszym miejscu w Europie i w pierwszej dziesiątce na świecie pod kątem lokacji centrów usług biznesowych. Pracuje w nich już prawie 65 000 osób. W organizacji zrzeszonych jest ponad 180 podmiotów. Są to zarówno międzynarodowe korporacje, jak i firmy świadczące dla nich usługi. W 2012 r. ASPIRE jako pierwsza w historii organizacja pozarządowa otrzymało Małopolską Nagrodę Gospodarczą.

Temat: Dokąd zmierza outsourcing? 

Od ponad dekady obserwujemy dynamiczny wzrost sektora centrów usług biznesowych w Polsce, będący efektem niespotykanego wcześniej zainteresowania zachodnich inwestorów, dążących do podniesienia konkurencyjności swoich firm. To unikalny okres w najnowszej historii Polski, którego jesteśmy świadkami i zarazem beneficjentami. Jarek podsumuje dane dotyczące tego rynku w Polsce, a także trendy i przewidywania co do jego dalszego rozwoju. Andrew skupi się na przedstawieniu najnowszych badań dotyczących rozwoju sektora centrów usług biznesowych w Krakowie, miasta sukcesu, którego drogą podążają kolejne ośrodki w Polsce. W wystąpieniu Andrew przedstawi te zjawiska i dobre praktyki, które złożyły się na ten fenomenalny rezultat.

wróc do listy prelegentów

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Dominika Nawrocka

Dominika Nawrocka

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Capgemini Polska
+48 888 774 126

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.