z

Jolanta Gantkowska

Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny (ASPIRE, Alexander Mann Solutions Polska)

Jest członkiem zarządu ASPIRE. Od 2005 roku związana z Alexander Mann Solutions Polska. Obecnie odpowiada za operacje AMS w Polsce (Kraków i Gdansk) oraz zarządza globalnymi zespolami ds. administracji rekrutacyjnej, skupiając się nad wprowadzaniem technologii automatyzacji do tych procesów. Odpowiedzialna za wprowadzanie pierwszych w AMS produktów rekrutacyjnych wykorzystujących RPA, AI i inne dotsępne technologie.

Temat: Dokąd zmierza outsourcing? 

Od ponad dekady obserwujemy dynamiczny wzrost sektora centrów usług biznesowych w Polsce, będący efektem niespotykanego wcześniej zainteresowania zachodnich inwestorów, dążących do podniesienia konkurencyjności swoich firm. To unikalny okres w najnowszej historii Polski, którego jesteśmy świadkami i zarazem beneficjentami. Jarek podsumuje dane dotyczące tego rynku w Polsce, a także trendy i przewidywania co do jego dalszego rozwoju. Jolanta skupi się na przedstawieniu najnowszych badań dotyczących rozwoju sektora centrów usług biznesowych w Krakowie, miasta sukcesu, którego drogą podążają kolejne ośrodki w Polsce. W wystąpieniu Jolanta przedstawi te zjawiska i dobre praktyki, które złożyły się na ten fenomenalny rezultat.

wróc do listy prelegentów

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Aon Service Corporation
+48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.