z

Ewa Janiszewska-Poszwa

Regionalny Kierownik Sprzedaży (Sodexo Benefits and Rewards Services)

Teoretycznie i praktycznie ekspert w zakresie motywacji pracowników. Wykładowca akademicki i doradca biznesowy dla firm oraz instytucji, ze szczególnym upodobaniem branży nowych technologii. Niepoprawna optymistka i wulkan energii. Jest przekonana, że indywidualne programy motywacyjne to przyszłość rozwoju kluczowych kompetencji HR.  

 

Temat: Jaki jest iloraz inteligencji Twojej organizacji? Czyli o zarządzaniu motywacją w ciągłej zmianie.

Powszechna definicja inteligencji głosi, że jest to zdolność do odnajdywania się w nowych sytuacjach. O ile łatwo to zinterpretować i zmierzyć, w przypadku ludzi, o tyle inteligentne organizacje są ciągle niezdefiniowane i niezbadane. A to właśnie umiejętność dostosowania się organizacji do nieustannie zmieniających się warunków (realiów) rynkowych najczęściej przesądza o jej przyszłości i sukcesach. Jak zmotywować i zaangażować pracowników, by stworzyć firmę, z najwyższym ilorazem inteligencji?

wróc do listy prelegentów

Partner Strategiczny 2017

ASPIRE
ASPIRE reprezentuje firmy z sektora IT i zaawansowanych usług biznesowych, to największa tego typu organizacja w Polsce i zrzesza ponad 150 podmiotów, głównie z Krakowa.
 

partnerzy

Partnerzy konferencji 2017

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
Aon Service Corporation
+48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Anna Rodo

Anna Rodo

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na pytania oraz ew. przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.