Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

O KONFERENCJI

HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest Ogólnopolskim
Forum Managerów i Kluczowych Specjalistów HR w tej branży.

O KONFERENCJI

Sektor nowoczesnych usług biznesowych: Shared Service Centers oraz Business Process Outsourcing i IT Outsourcing, jest obecnie jednym z najprężniej rozwijających się sektorów gospodarki. Polska jest liderem tego sektora w Europie, a Kraków, Warszawa i Wrocław zajmują wysokie pozycje na świecie w rankingu Tholons 2016.
Obecnie w Polsce funkcjonuje już ponad 1000 Centrów Usług Biznesowych. HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce, skierowanym do tej branży. Celem organizacji tej Ogólnopolskiej Konferencji jest poszerzanie wiedzy oraz integracja środowiska managerów i specjalistów HR w SSC/BPO/ITO.

organizator

Jedna z najbardziej doświadczonych agencji doradztwa personalnego w Polsce (rok zał. 1991). Od ponad 15 lat specjalizuje się w obsłudze centrów usług biznesowych i IT. Wsparła powstanie ponad 60 centrów w Polsce, obsadzając w nich ponad 4500 osób, wdrożyła dziesiątki systemów oceny, wynagradzania, przeprowadziła setki sesji Assessment / Development Centre oraz szkoleń i coachingów.

Dowiedz się wiecej

Dlaczego warto wziąć udział?

Unikatowość

01

Jest to jedyne na polskim rynku wydarzenie w całości poświęcone HR w branży outsourcingu.

MERYTORYKA

02

Agenda została przygotowana na podstawie badania potrzeb HR managerów i dyrektorów z centrów i jest odpowiedzią na Państwa potrzeby.

INTEGRACJA I RELACJE

03

Jedno z nielicznych wydarzeń, podczas których na pierwszym miejscu stoi wymiana doświadczeń między uczestnikami.

Inspiracje

04

Wyjątkowi goście – praktycy, na co dzień stawiający czoła wyzwaniom świata HR w branży SSC/BPO/ITO oraz inspiratorzy ze świata biznesu.

Informacje organizacyjne

Konferencja w trakcie restrukturyzacji.
W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt za pomocą formularza.

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.