Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Łukasz Kobus

Business Development Manager (CIMA)

Manager z 10-letnim doświadczeniem w rozwijaniu biznesu i doradztwie w obszarze nowoczesnych technologii. Działając w sektorze prywatnym i publicznym wprowadzał na polski rynek najwyższej klasy rozwiązania technologiczne japońskich i brytyjskich korporacji, wspierając rozwój polskiego przemysłu i nauki. Obecnie zaangażowany w rozwój programów szkoleniowych z obszaru fintech. Entuzjasta technologii blockchain i RPA. Mocno zaangażowany w podnoszenie świadomości wpływu czwartej rewolucji technologicznej na firmy z sektora finansowego. W CIMA specjalizuje się w programach szkoleniowych z obszaru Blockchain i Data Analytics.

Temat wystapienia: Nowy model kompetencji finansowych - Kwalifikacja Profesjonalna CIMA

Cyfrowa rewolucja wymusza na pracownikach wszystkich szczebli zmianę, która znacznie wykracza poza nabywanie nowej wiedzy. Ta zmiana to konieczność zdobycia nowych umiejętności, przyjęcia nowego sposobu myślenia, który umożliwi stałe uczenie się, oduczanie i odświeżanie wiedzy, oraz ponownego zdefiniowania roli działu finansowego. Musimy zacząć myśleć i działać inaczej.

Aktualnie wiele firm podejmuje próbę zdefiniowania nowych kompetencji pracowników działów finansowych. CIMA już przygotowała ramy kompetencyjne specjalistów ds. finansów przyszłości. Podczas prezentacji opowiemy o umiejętnościach, które w perspektywie kilku lat staną się dla ich kluczowe i przedstawimy wizję transformacji działu finansowego. 

 

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.