Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Agata Guzik-Rybkowska

Learning & Development Head Center of Business Services Danone (Grupa Danone)

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Managament ICAN Polska, certyfikowany coach ICC. Prawie 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych w ramach Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Sprzedaży w firmach z branży bankowej oraz FMCG (Raiffeisen, Grupa Żywiec, ING BANK). W roku 2013  rozpoczęła pracę w Grupie Danone, w Żywiec Zdrój na stanowisku Kierownika ds. Szkoleń i Rozwoju, gdzie odpowiada za zarządzanie obszarem szkoleń i rozwoju, Employer Brandingu, performance management, programów talentowych. W połowie 2016 r. poszerzyła swoją rolę, obejmując stanowisko L&D Head dla całej Grupy Danone (4 spółki) w Polsce i krajach Bałtyckich. Zarządza 6-osobowym zespołem L&D managerów.

 

Temat: Jak nie pogubić wagonów, gdy pociąg jedzie z maksymalną prędkością? Budowanie efektywnej, a nie tylko efektownej współpracy pomiędzy HRBP a shared service na przykładzie wdrożenia Center of Business Services w Grupie Danone.

 

Opis wystąpienia: 

W wystąpieniu Prelegenci opowiedzą o doświadczeniach Grupy Danone, która na nowo pisze swoją historię:

  • jak odnaleźć się po zmianie roli HRBP po uruchomieniu wewnętrznego shared service?
  • jak biznes reaguje na tę zmianę?
  • kto za co odpowiada – jak się w tym nie pogubić?
  • jak angażować w budowanie procesów i jak tworzyć nowe role kiedy wszystko się zmienia?
  • a kiedy wydaje Ci się, że wszystko masz opanowane, to na pewno się mylisz...
wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.