Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Aleksandra Paramuszczak

HR Manager (Pandora Jewelry Shared Services Sp. z o.o.)

Od ponad 4 lat HR Manager w Centrum Usług Wspólnych Grupy Pandora z wcześniejszym doświadczeniem w outsourcingu usług kadrowo-płacowych w EY. Posiada wykształcenie w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Umiejętności Psychologicznych i Negocjacyjnych. Wykorzystuje na co dzień kombinację swojego 9-letniego doświadczenia w sektorze SSC/BPO odpowiadając za politykę personalną dla centrum usług wspólnych - od dbania o kulturę organizacyjną i komunikację wewnętrzną, poprzez rekrutację i selekcję, employer branding, compensation & benefits, performance management oraz szkolenia i rozwój pracowników.  Z nadmiaru energii jest również członkiem HRowych grup projektowych na skalę globalną w Pandora (po stronie biznesu), regularnym członkiem HR Club w ABSL, a z zamiłowania coachem (w procesie akredytacji). Świadomie związana z sektorem SSC/BPO, ponieważ tu nigdy nie wkrada się nuda, a ewolucja tego sektora dostarcza ciągłych wyzwań i konieczności szukania nowych, bardziej kreatywnych rozwiązań. Zafascynowana różnicami kulturowymi i perspektywą drugiego człowieka – zawsze najpierw słucha, aby zaproponować rozwiązania szyte na miarę. A prywatnie wpadła w wir nauki krawiectwa – bo lubi tworzyć coś nowego i dopasowanego do oczekiwań.

Temat: „Trawa u sąsiada jest bardziej zielona” – gdzie zaprowadzi nas wyścig dotyczący pakietów wynagrodzeń w sektorze SSC/BPO?

Opis wystąpienia: 

Rotacja w sektorze SSC/BPO jest dużym wyzwanie dla HRowców. Co mówi nam pracownik, gdy składa wypowiedzenie? Dostałem ofertę pracy z lepszymi warunkami finansowymi u konkurencji. To wciąż jedna z najczęstszych odpowiedzi. Sektor SSC/BPO w Polsce nadal doświadcza intensywnego wzrostu. Czy wyścig dotyczący pakietów wynagrodzeń nie zatrzyma tempa tego rozwoju? Czy są sposoby, aby ten wyścig zatrzymać? Jaką przyjąć strategię w obliczu pracowników odchodzących z powodów finansowych?

Pytań w obszarze kształtowania polityki wynagrodzeń jest zawsze mnóstwo, bo interesy pracowników zmierzają zwykle w odwrotnym kierunku niż Zarządów firm. W pierwszej części Aleksandra Paramuszczak spróbuje wspólnie z Uczestnikami przeanalizować badania rynkowe dotyczące wynagrodzeń i benefitów, aby w drugiej części zagłębić się w rozmowę na temat realiów. Moderowana dyskusja zaprowadzi nas do wymiany doświadczeń i inspirowania się wzajemnie, jaką przyjąć pozycję w trudnych negocjacjach płacowych z pracownikami.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.