Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Adam Wojciechowski

HR Analytics Manager (UBS Business Solutions Poland Sp. z o.o.)

W UBS pełni funkcję HR Analytics Manager, odpowiadając za dostarczanie usług analitycznych w obszarze HR z UBS BSC Kraków oraz Global Recruitment Analytics Lead, odpowiadając globalnie za analitykę w obszarze rekrutacji w ramach UBS Group.

W swojej karierze prowadził projekty HR w Polsce, na Węgrzech, w Turcji, Francji oraz Szwajcarii, m.in. dotyczące wdrożenia Strategicznego Planowania Zatrudnienia (Strategic Workforce Planning), jak również związane z implementacją narzędzi do obsługi danych osobowych (m.in. SAP SuccessFactors). Kieruje się zasadami zarządzania w oparciu o dane, w zarządzaniu projektami wykorzystuje metodologię Agile. Z wykształcenia psycholog.

 

Temat wystąpienia: Wykorzystanie analityki HR w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Opis wystąpienia:

Ilość danych we współczesnym świecie wymaga od każdego z nas i od każdej organizacji sposobów ich przetwarzania i efektywnego wykorzystania. Coraz łatwiejszy dostęp do danych nie oznacza, że stanowią one wartość informacyjną do podjęcia konkretnych działań. Czy w takim razie wszystkie dane to informacje? Jak umiejętnie zarządzać faktami, a nie domysłami?  Jak odpowiedzieć na kluczowe pytania dotyczące kapitału ludzkiego i wskazać rozwiązania dla napotykanych wyzwań?

Analityka HR pozwala na zwiększenie skuteczności i jakości procesów HR w odniesieniu do całej organizacji. Podpieranie się fachowym badaniem ułatwia dialog z zarządem i uzasadnianie dla konkretnych działań czy planowanych zmian.

Celem sesji jest prezentacja praktycznych zastosowań, tzw. twardych danych HR – transakcyjnych i strategicznych - w podejmowaniu decyzji biznesowych na podstawie przygotowanego warsztatu.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.