Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Bartosz Szczęsny

HR Lead (Accenture Operations, Business Process Services EMEA)

Ma ponad 13-letnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi procesami HR w międzynarodowych korporacjach z różnych sektorów ze szczególnym naciskiem na zarządzanie talentami, zarządzanie zmianą oraz zarządzanie efektywnością. Obecnie jest odpowiedzialny za wszystkie aspekty dotyczące zarządzania ludźmi w Accenture Operations BPS in EMEA.

 

Temat: Exit Experience – czyli rotacja z innej perspektywy.

Czy można popatrzeć na rotację z innej, pozytywnej perspektywy? Firmy bardzo mocno koncentrują się na wprowadzeniu nowego pracownika do firmy, zaoferowaniu mu jak najlepszych warunków pracy, jasnej ścieżki kariery czy rozbudowanej oferty szkoleniowej. Jednakże stosunkowo niewiele firm zwraca uwagę na ostatni etap obecności pracownika w firmie – jego wychodzenia z organizacji.  W dobie malejącej demografii, olbrzymiej konkurencji oraz wielu innych czynników wpływających na zawężenie puli kandydatów do pracy, odchodzący pracownicy mogą stać się nie tylko ambasadorami naszej marki, ale również potencjalnymi pracownikami, którzy po czasie powrócą do organizacji. Jak budować właściwy exit experience oraz na co zwrócić wtedy uwagę? Między innymi na te pytania Bartosz odpowie w trakcie swojego wystąpienia.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.