Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Rafał Pokrzywa

Recruitment & Talent Acquisition Manager - Associate Director (UBS Kraków)

Recruitment & Talent Acquisition Manager w UBS Kraków. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Swoją karierę rekrutacyjną rozpoczął w 2007 roku w Alexander Mann Solutions. Później przez wiele lat związany z IBM, gdzie zarządzał ponad 40-osobowym zespołem, był odpowiedzialny za rozwój zespołu, utrzymywanie silnych relacji z klientami oraz wdrażanie strategii i modeli rekrutacyjnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w rekrutacji pracowników średniego i wysokiego szczebla w różnych branżach oraz w zarządzaniu zespołami rekruterów wspierającymi klientów na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Temat wystąpienia: Rekrutacja kandydatów do pracy na dojrzałym rynku centrów usług wspólnych. Rynek kandydata czy pracodawcy?

Opis: Kto tak naprawdę rozdaje karty? Czy u sąsiada trawa jest bardziej zielona? Wszystko wskazuje na to, że nadchodzi pora, by znów docenić pracownika. Trzeba mu nie tylko dobrze zapłacić, ale po prostu o niego dbać, by chciał pozostać i pracować w naszej firmie. W jaki sposób możemy skutecznie pozyskać i zatrzymać pracowników? Prezentacje oraz dyskusja grupowa pozwoli nam odpowiedzieć na te pytania.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.