Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

dr Piotr Prokopowicz

Ekspert w zakresie zarządzania talentami i przywództwa, trener, mówca TEDx i wykładowca (Freenovation, Uniwersytet Jagielloński)

Z sukcesem łączy naukę i praktykę zarządzania. Członek Center for Evidence-Based Management oraz Society for Industrial and Organizational Psychology, autor książki „Rekrutacja i selekcja oparta na dowodach, czyli 33 zasady skutecznego naboru pracowników”, pełnego humoru opracowania na temat zastosowania wyników badań naukowych w praktyce rekrutacyjnej. Jako doradca i szkoleniowiec pracował dla ponad setki organizacji, m.in. Great Place to Work Europe, Orlen Oil, Aviva, Bahlsen czy Greenpeace Polska. W swoich badaniach, prowadzonych we współpracy z Cultural Lab na University of Maryland, koncentruje się na relacjach między przywództwem, kulturą organizacji oraz kreatywnością i innowacją.

Prywatnie mąż, ojciec dwóch córek oraz pasjonat zarządzania (także własnym życiem) opartego na dowodach.

Temat: Magia nieoczekiwanego: jak zostać liderem  innowacyjnej organizacji?

Opis wystąpienia:

W świecie, w którym maszyny, programy komputerowe i algorytmy są w stanie lepiej od nas diagnozować nowotwory, pisać sprawozdania giełdowe i prowadzić wywiady rekrutacyjne, jeden obszar pozostaje poza zasięgiem sztucznej inteligencji. Tym obszarem jest umiejętność zadawania oryginalnych pytań oraz udzielania i wdrażania w życie nowych, twórczych odpowiedzi. Od zarania drugiej rewolucji industrialnej o przewadze konkurencyjnej organizacji, regionów i państw nie decydują już jedynie siła ich zasobów, ale potencjał ich innowacyjności. 

Jak budować i przewodzić zespołom, które kreatywność mają w swoim DNA? Jak rodzą się twórczy ludzie i dobre pomysły? Jakiego rodzaju kompetencje przywódcze i wartości organizacyjne pozwalają najbardziej innowacyjnym firmom świata osiągnąć sukces?

Od kilkunastu lat Piotr zajmuje się badaniami kultur organizacyjnych i systemów zarządzania, które pozwalają ludziom i organizacjom osiągnąć maksimum swoich możliwości z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i badań naukowych. W swoim wystąpieniu Piotr zakwestionuje popularne przekonania na temat innowacji i kreatywności, dzieląc się sprawdzonymi i zakorzenionymi w dekadach badań i praktyk biznesowych zasadami wykorzystania “magii nieoczekiwanego".

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.