Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Barbara Wawrzynek

Konsultant ds. Wellbeing w środowisku biznesowym

HR-owiec z ponad 10-letnim doświadczeniem w środowisku BPO. Propagator wellbeing experience jako nowego podejścia w budowaniu energetycznych i produktywnych organizacji przyszłości. Na co dzień pracuje jako Konsultant ds.Wellbeing, odpowiadając za wdrażanie i zarządzanie wellbeingiem strategicznym w środowisku biznesowym w EMEA.

Aktywnie kształtuje rynek i kulturę wellbeing w Polsce, budując świadomość i otwartość organizacji na wdrażanie wellbeingu w ujęciu systemowym (poziom indywidualny, zespołowy, organizacyjny):

  • Wykładowca pierwszych w Polsce studiów podyplomowych „Wellbeing w Organizacji” w Wyższej Szkole Bankowej (WSB) we Wrocławiu,
  • Współautor pierwszej na polskim rynku książki „Wellbeing Organizacyjny” (wyd.: INFOR, dostępna od maja 2018),
  • Autorka artykułu „Wellbeing – Zawody dla ambitnych” dla Magazynu Personel i Zarządzanie (luty 2018),
  • Prelegent i ekspert podczas konferencji.

Posiada 10-letnie doświadczenie jako EMEA trener biznesu. Na swojej ścieżce zawodowej odpowiedzialna za budowanie i zarządzanie strategią szkoleniowo-rozwojową dla organizacji. Stworzyła i wprowadziła nowy segment rozwojowy w ramach oferty L&D dla pracowników Energize Me Up. Odpowiedzialna za zarządzanie projektami dotyczącymi zaangażowania oraz budowania kompetencji liderskich w Europie. Certyfikowany trener AQR Mental Toughness oraz certyfikowany trener DDI. Pasjonat neuronauki, interdyscyplinarności w podejściu do rozwoju i fotografii.

Temat: Wellbeing Experience - nowy wymiar doświadczenia w organizacji. 

Opis wystąpienia:

Współcześnie sukces produktu definiuje się poprzez doświadczenie użytkownika: od technology experience, przez food experience, po szeroko pojęte brand experience. Jeśli potraktować wellbeing jako nowy produkt dla pracownika - użytkownika/konsumenta organizacji, to w jaki sposób organizacje mogą wpłynąć na jego wellbeing expierience? Jak skutecznie przenieść wellbeing experience na poziom strategiczny i czyją jest to odpowiedzialnością w organizacji? Czym właściwie jest wellbeing organizacyjny i jak przejść od koncepcji 'wellbeing-fiction' do ' wellbeing- functional'?

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.