Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Greg Albrecht

Founding Partner, doradca zarządów, mówca i inwestor (Albrecht&Partners)

Przedsiębiorca i doradca zarządów. Wraz z zespołem Albrecht&Partners doradza w obszarze przywództwa i strategii biznesu. Współtworzy i inwestuje w startupy - m.in. w Sundose - pierwszy w pełni spersonalizowany suplement diety. Prowadzi rozmowy z liderami w popularnym podcaście "Greg Albrecht Podcast - Wszystkie Twarze Biznesu". Wykładał przez 3 lata w Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku "Employer Branding". Certyfikowany coach ICC i absolwent Swedish Institute Management Programme.

gregalbrecht.io

 

Temat wystąpienia: Future-proof - jak zmienić sposób pracy, by być przygotowanym na przyszłość.

Opis: Jako osoba pracująca na co dzień w HR  zajmujesz się poziomem szczęścia i satysfakcji innych ludzi w organizacji. Pomagasz im budować kariery i osiągać to, co trudne do osiągnięcia. A kto zajmuje się Tobą? Jak być na bieżąco ze swoim własnym rozwojem i jak zbudować aktywną strategię swojego rozwoju? Jak być gotowym i nie przegapić swojego własnego momentu? Jak być na bieżąco ze światem, ale i ze swoimi własnymi potrzebami, emocjami i samopoczuciem? To będzie wyjątkowa sesja tylko dla Ciebie, gdzie ważniejsze od tego, co robisz w HR, będą Twoje własne ludzkie potrzeby i dążenia. Greg,  podczas swojego wystąpienia, poprowadzi Was drogą do zrozumienia możliwości, jakie Cię powitają w nowym świecie i z czego możesz skorzystać w przyszłości.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.