Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji, Talent Development Manager (Aon / Advisory Group TEST Human Resources)

Od kilkunastu lat związany z branżą HR. Pracując w wewnętrznych działach personalnych dla firm globalnych z branż: usług zarządzania ryzykiem, outsourcingu procesów biznesowych i technologii, a także dla branży bankowej czy energetyczno-paliwowej, odpowiadał za implementację strategii HR wspierającej cele biznesowe, relacje pracownicze i zarządzanie procesami HR (doradztwo dla managerów, zarządzanie polityką szkoleniową i talentami, wynagrodzenia, rekrutacja, procesy restrukturyzacyjne czy działania employer branding), implementację globalnych programów rozwojowych dla managerów oraz team leaderów.

Jako Talent Development Manager w firmie Aon odpowiada za zarządzanie programami rozwojowymi, wdrażanie rozwiązań wspierających zarządzanie talentami, prowadzenie projektów oraz doradztwo HR.

Pedagog, trener wewnętrzny i prelegent podczas wydarzeń HR. Autor tekstów cytowany w artykułach i pismach o tematyce zarządzania i HR, takich jak: Personel Plus, Rzeczpospolita, Personel i Zarządzanie, Dziennik Europa Świat, Gazeta Prawna.

Absolwent Akademii Pedagogicznej i studiów podyplomowych Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Europejskiej, a także Szkoły Trenerów Zarządzania Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK oraz Szkoły Facilitatorów Pathways i UJ.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.