Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Tomasz Wronkowski

Dyrektor IT i Operacji (Sodexo Benefits and Rewards Services Polska)

Absolwent Wydziału Cybernetyki WAT, Executive MBA, z 20-tnim doświadczeniem w zakresie IT, Service Delivery oraz Business Development.

Posiada szerokie doświadczenie w obszarze rozwoju systemów informatycznych, analizy biznesowej, zarządzaniu projektami oraz transformacją Agile. Doświadczenie zdobywał w międzynarodowym środowisku współtworząc globalne digital-factory, tworzeniu architektury korporacyjnej oraz budowaniu rozwiązań informatycznych dla 15+ krajów.

Obecnie kieruje Działem IT i Operacji, członek management board Sodexo Benefits and Rewards Services Polska.

Temat wystąpienia: W sieci benefitów. Co motywuje pracowników z branży IT?

Opis: Dla specjalistów IT nieformalna i swobodna atmosfera w pracy oraz możliwość rozwoju własnych kompetencji mają większe znaczenie niż w przypadku pracowników innych branż - wynika z badania Sodexo i Antala „Cztery osobowości – jeden rynek pracy”. Prawie 80% z nich ceni możliwość wyboru i dopasowanie świadczeń pozapłacowych do własnych potrzeb. Jakie mają wymagania wobec pracodawcy? Jak zbudować program motywacyjny, który pozwoli zahamować rotację pracowników tej branży? Które benefity są w stanie przekonać programistę czy informatyka do pozostania firmie lub zachęcić go do podjęcia pracy?”

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.