Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Magdalena Kopyściańska

HR People Development Leader (Objectivity Bespoke Software Specialists Sp. z o.o.)

Od ponad 10 lat związana z obszarem rozwoju pracowników. Doświadczony trener, coach, assessor Assessment i Development Center, menedżer ds. szkoleń i rozwoju. W Objectivity odpowiada za projekty rozwojowe i retencyjne. Entuzjastka rozwoju opartego na mocnych stronach. Od wielu lat z powodzeniem wdraża i rozwija nowych liderów.

Temat: Od geeka do lidera, czyli rozwój kompetencji przywódczych w świecie IT.

Opis wystąpienia: Nie jest sztuką zatrudnienie wykwalifikowanych i doświadczonych liderów, przed którymi postawimy cele, a później rozliczymy ich z efektów. Dużo trudniejszym zadaniem jest wybór spośród wszystkich pracowników tych, którzy mogą stać się liderami oraz wsparcie ich w tym procesie. Dostarczenie narzędzi i wiedzy, niezbędnych do kierowania zespołem, realizacji codziennych obowiązków, a przede wszystkim do bycia managerem i mentorem w jednej osobie. Jest to szczególnie trudny proces w świecie IT, w którym często liderem zostaje osoba z największą wiedzą. Podczas warsztatu Magdalena z Adrianną chciałyby stworzyć możliwości wymiany wiedzy i doświadczenia związanego właśnie z wyszukiwaniem managerów w firmach, szczególnie z branży ITO.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.