Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST
Marzena Arszyńska

HR Manager
Sabre Polska

Marzena Arszyńska jest z wykształcenia psychologiem i przez całą swoją karierę zawodową związana jest z branżą HR. Posiadaną wiedzę i doświadczenie zdobyła jako praktyk w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

... dowiedz się więcej
dr Andrzej Bigaj

Ekspert Prawa Pracy

Doktor nauk prawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalizujący się w indywidualnym, zbiorowym, procesowym prawie pracy. Wykładowca współpracujący z Wyższą Szkołą Europejską im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie oraz Uniwersytetem Ekonomi... dowiedz się więcej

Adrianna Kołosowska-Ryżewska

Team Leader HR Business Partner
Objectivity Bespoke Software Specialists Sp. z o.o.

Doświadczenie zawodowe Ady to ponad 15 lat, z czego od 10 lat pełni rozmaite funkcje w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. W Objectivity Ada jest partnerem biznesowym zespołu projektowego skupionego na jednym z większym klientów firmy.

... dowiedz się więcej
Magdalena Kopyściańska

HR People Development Leader
Objectivity Bespoke Software Specialists Sp. z o.o.

Od ponad 10 lat związana z obszarem rozwoju pracowników. Doświadczony trener, coach, assessor Assessment i Development Center, menedżer ds. szkoleń i rozwoju. W Objectivity odpowiada za projekty rozwojowe i retencyjne. Entuzjastka rozwoju oparte... dowiedz się więcej

Monika Kuczyńska

Dyrektor Personalny
NSG Group

Odpowiada za politykę personalną we wszystkich branżach NSG Group, która w Polsce zatrudnia ok. 3 500 pracowników. Nadzoruje ponadto sprawy: zarządzania bezpieczeństwem i ochrony środowiska, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz zint... dowiedz się więcej

Jacek Pączek

Ekspert w dziedzinie zarządzania SSC/BPO

Ekspert w dziedzinie finansów i zarządzania przedsiębiorstwem, z bogatym doświadczeniem w obszarze outsourcingu i Centrów Usług Wspólnych (Shared Services Centres). Z branżą SSC/BPO związany od 2000 roku.

... dowiedz się więcej
Krzysztof Przybylski

Wicemistrz Świata Gamifikacji i Lojalności LoyaltyGames 2014
Gamfi Sp. z o.o.

Ekspert gamifikacji, projektant procesów trwałego zaangażowania wokół produktów i usług. Wice-mistrz Świata Gamifikacji i Lojalności LoyaltyGames 2014.

... dowiedz się więcej
Tina Sobocińska

EMEA PASS People Administration Shared Services Director
Schneider Electric Polska

Obecnie EMEA PASS People Administration Shared Services Director, wcześniej HR Business Partner dla Funkcji Globalnych (Finance Shared Services, HR Shared Services, Global Marketing) i Country HR Business Partner w Schneider Electric.

... dowiedz się więcej
Ewa Szalewska

Head of HR
IG

Doświadczenie zawodowe zbierała pracując zarówno w firmach polskich, jak i z kapitałem zagranicznym (Simpson Polska, Pathways). W 2008 roku rozpoczęła pracę w Kompanii Piwowarskiej, która jest częścią międzynarodowej firmy, SABMiller.

... dowiedz się więcej
Michał Wolak

Continuous Improvement Expert
Lufthansa Global Business Services

Doświadczony trener, inspirujący coach, skuteczny konsultant. Skuteczny Lean konsultant, wdrożył techniki Lean zarówno w firmach produkcyjnych, jak i usługowych. Przeprowadził ponad 4000 godzin szkoleń.

... dowiedz się więcej

Organizatorzy

Organizatorami konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych są:

Jarosław Pięta

Organizator Konferencji, Członek Zarządu
Advisory Group TEST Human Resources

Manager i ekspert HR z 27-letnim doświadczeniem konsultingowym w środowisku międzynarodowych korporacji w Polsce. Od 26 lat Członek Zarządu w Advisory Group TEST Human Resources.

Adela Zacharzewska

Organizator Konferencji, Członek Zarządu
Advisory Group TEST Human Resources

Od 27 lat Członek Zarządu w Advisory Group TEST Human Resources, jednej z najstarszych polskich firm doradztwa personalnego, specjalizującej się w obsłudze branży SSC/BPO/ITO. Doświadczony manager w dziedzinie executive serach i rekrutacji.

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.