Do konferencji pozostało

0 miesięcy
0 dni
0 godzin
0 minut
0 sekund

Ewa Szalewska

Head of HR (IG)

Doświadczenie zawodowe zbierała pracując zarówno w firmach polskich, jak i z kapitałem zagranicznym (Simpson Polska, Pathways). W 2008 roku rozpoczęła pracę w Kompanii Piwowarskiej, która jest częścią międzynarodowej firmy, SABMiller. Rola HR Business Partnera pozwoliła jej rozwijać nie tylko wiedzę HR-ową, ale szczegółowo poznawać takie obszary biznesowe jak: sprzedaż, logistyka i dystrybucja, marketing, finanse oraz IT. Przez jakiś czas związana z Centrum Usług Biznesowych SABMiller. Obecnie sprawuje funkcję Head of HR w IG.

Temat: Zarządzanie różnorodnością – korzyść czy kłopot? Małe i duże, lokalne i rozproszone, polskie i międzynarodowe. Specyfika firm i odpowiednich stylów liderskich.

Opis wystąpienia: Opierając się na swoim doświadczeniu z pracy w różnych firmach, Ewa chciałaby zachęcić do rozmowy na temat wyzwań, jakie przynosi nam ich różnorodność. Jak korzystać z różnorodności, ale też jak taką różnorodnością zarządzać? Jak motywować, inspirować i prowadzić zespoły już ustabilizowane, a jak te, które są na etapie tworzenia lub transformacji? Jakie wyzwania pojawiają się w małym, lokalnym zespole, a jakie w dużym i do tego jeszcze rozproszonym geograficznie? I jaki lider sprawdzi się w danym środowisku?

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Aon/ Advisory Group TEST Human Resources
+ 48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Ewelina Ibek

Ewelina Ibek

Organizator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.