Szanowni Państwo

W związku z występowaniem przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i realnym zagrożeniem epidemiologicznym, popartym zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników naszej firmy, zdecydowaliśmy o nieorganizowaniu tegorocznej edycji konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zarząd TEST

Jacek Pączek

Ekspert w dziedzinie zarządzania SSC/BPO

Ekspert w dziedzinie finansów i zarządzania przedsiębiorstwem, z bogatym doświadczeniem w obszarze outsourcingu i Centrów Usług Wspólnych (Shared Services Centres). Należy do wąskiego grona osób posiadających uprawnienia biegłego rewidenta zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. Z branżą SSC/BPO związany od 2000 roku – początkowo pomagał w tworzeniu Center of Excellence należącego do PwC, a następnie sprzedanego do CapGemini, potem jako konsultant pomagał tworzyć centrum dla firmy Hewitt Associates (dzisiaj AON Hewitt), a następnie został odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie centrami CBRE, Hitachi Data Systems i Herbalife. Współzałożyciel i członek zarządu ASPIRE – Stowarzyszenia IT i Business Process Services (www.aspire.org.pl)

Temat: Współpraca między zarządem a HR w centrach SSC/BPO/ITO. Czego oczekują od nas zarządzający?

Opis wystąpienia: Jacek zaprasza na warsztaty, podczas których nie tylko podzieli się z Państwem swoimi doświadczeniami ze współpracy pomiędzy zarządem organizacji a działami HR, lecz przede wszystkim będzie chciał wspólnie z Państwem zastanowić się nad: - Oczekiwaniami zarządzających. Czy HR jest zarządowi potrzebny? - Modelami współpracy pomiędzy HR a zarządami. Poddańcze wykonawstwo czy partnerstwo? - Rolą HR we współtworzeniu Centrum. Maszynka do rekrutacji czy coś więcej? - Kierunkami rozwoju i przyszłością relacji HR-zarząd. Warsztaty mają być inspiracją i motywacją do dalszego wpływu na rozwój zawodowy i osobisty poprzez świadome kształtowanie relacji z zarządzającymi.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.