Do konferencji pozostało

0 miesięcy
0 dni
0 godzin
0 minut
0 sekund

Michał Wolak

Continuous Improvement Expert (Lufthansa Global Business Services)

Doświadczony trener, inspirujący coach, skuteczny konsultant. Ukończył studia magisterskie z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkołę Trenerską w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie oraz studia podyplomowe z Coachingu w Wyższej Szkole Europejskiej im. J.Tischnera. Przeprowadził ponad 4000 godzin szkoleń w trzech obszarach kompetencji: • skutecznej komunikacji i asertywności dla m.in. TVP S.A., Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu, Akademii Medycznej w Warszawie, • umiejętności liderskich dla m.in. Capgemini, Active Change, Centrum Kierowania Liderów, • a także z metody i technik Lean Management dla m.in. KGHM, Huty Łabędy, DubielVitrum. Coach inspirujący ludzi do odszukiwania w sobie potencjału i motywujący ich do wykorzystywania go do budowania pełniejszego i szczęśliwszego życia, jak również pracujący z liderami nad rozwojem ich umiejętności przywódczych i tworzenia wybitnych zespołów. Skuteczny Lean konsultant, wdrożył techniki Lean zarówno w firmach produkcyjnych, jak i usługowych. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z: Dr. Oetker Sp. z o.o., Biomed S.A., Dubiel Vitrum s.j., Rothlehner Podnośniki Ruchome Sp. z o.o., Roboty Przemysłowe Sp. z o.o., Stolbud Włoszczowa Sp. z o.o., TM Technologie Sp. z o.o., Lotar1 Sp. z o.o., Weba-Okna Sp. z o.o., Meblomet, Kopex S.A., Raben Transport Sp. z o.o. W czasie wolnym pasjonat żeglarstwa, narciarstwa oraz tańców latynoamerykańskich.

Temat: Co da się zmierzyć w procesach realizowanych w firmach SSC/BPO/ITO? Rola mierzenia czasu rzeczywistego w optymalizacji procesów biznesowych.

Opis wystąpienia: Optymalizowanie procesów zakłada ich zmierzenie, ale jak zmierzyć procesy biurowe? Na ten dylemat natrafiają wszyscy chcący usprawniać pracę w branży SSC/BPO/ITO. W trakcie wystąpienia zostaną zaprezentowane najczęściej używane miary procesów oraz sposoby określania ich poziomów. W szczególności Michał skupi się na metodach pomiaru czasów operacji oraz omówi zalety i wady każdej z nich. W trakcie wystąpienia będą okazje do zadawania pytań oraz wymiany opinii na temat stosowanych w Państwa firmach metodach mierzenia procesów i efektywności pracowników. W trakcie ćwiczeń będą mogli Państwo wykorzystać tę wiedzę i zobaczyć, jak można wykorzystać te pomiary do usprawniania procesów, a także do codziennego zarządzania zespołami.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Aon/ Advisory Group TEST Human Resources
+ 48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Ewelina Ibek

Ewelina Ibek

Organizator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.