Do konferencji pozostało

0 miesięcy
0 dni
0 godzin
0 minut
0 sekund

Tina Sobocińska

EMEA PASS People Administration Shared Services Director (Schneider Electric Polska)

Obecnie EMEA PASS People Administration Shared Services Director, wcześniej HR Business Partner dla Funkcji Globalnych (Finance Shared Services, HR Shared Services, Global Marketing) i Country HR Business Partner w Schneider Electric. Ma 15 lat doświadczenia w HR management zdobytego w Schneider Electric, Sanofi Aventis, Altadis oraz doradztwie personalnym. Członek Zarządu Stowarzyszenia HR Generation Next, wcześniej Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jej hobby to aktywny tryb życia. Zdobywczyni Killimandżaro w Afryce (5 895 m n.p.m.), uczestniczka biegów.

Temat: Wizja rozwoju SSC/ BPO w Polsce. Jak zachować konkurencyjność?

Opis wystąpienia: Polska jest dzisiaj trzecią lokalizacją SSC na świecie. Sektor SSC/ BPO jest dzisiaj drugim co do wielkości sektorem biznesowym w Polsce. Jakie są czynniki tego spektakularnego sukcesu? Jaką wizję dalszego rozwoju ma nasz sektor w ciągu kolejnych 10 lat? Jak utrzymywać naszą konkurencyjność wobec innych lokalizacji na świecie? Jaką wartość dodaną jesteśmy w stanie zaoferować w najbliższych latach? Na te pytania Tina poszuka odpowiedzi wraz z Uczestnikami interaktywnego warsztatu, wspierając się badaniami i ciekawymi case study.

wróć do listy prelegentów

partnerzy 2019

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz

Pytania i sugestie merytoryczne

Jacek Sysak

Dyrektor Merytoryczny Konferencji
Aon/ Advisory Group TEST Human Resources
+ 48 882 600 683

Kwestie organizacyjne

Ewelina Ibek

Ewelina Ibek

Organizator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 024
Martyna Wielgus

Martyna Wielgus

Koordynator Konferencji
Advisory Group TEST Human Resources
+48 885 300 039

Zostaw numer, oddzwonimy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
[email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
[email protected]
Dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana. Prosimy spróbować ponownie wkrótce.